Gayrimenkulünüzü Satalım

Evinizi satmayı mı düşünüyorsunuz? Baştan sona satış sürecinin ayrıntıları için bize ulaşmanız yeterli.

Gayrimenkulünüzü Satalım
Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker Çatısı altında gayrimenkul ihtiyaçlarınızı; güvenilir, sonuç odaklı, müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş Kıbrıs'ın  #1 yatırım adresi olan MAXIMUM ekibiyle hızlı ve profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Farkımız verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizden geliyor, mülkünüz için yetki almamız halinde size vereceğimiz başlıca hizmetlerimiz;

PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI 
Gayrimenkul Danışmanlarımız gayrimenkulünüzün pazarlamasında çalışacağı tüm diğer çözüm ortaklarını sizin için takip eder, araştırma süreci ve güncel durum ile ilgili düzenli olarak sizi bilgilendirir. 

PAZARLAMA DESTEĞİ
Öncelikle gayrimenkulünüz pazara sunulmadan önce, reel piyasa araştırması yapılarak size sunulacaktır. Danışmanlarımız, pazarlama yetkisini aldığı portföy için yüksek motivasyonda hizmet verir ve en kısa sürede sonuca ulaşmak için özel hazırlanmış pazarlama planını harekete geçirir. Böylece sürprizlerle karşılaşmayacağınız en doğru hedef kitleyle sizi buluşturur. (Alıcı&Kiracı) Bu doğrultuda mülkünüzün pazarlaması için;

  • Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması
Öncelikle mülkünüzün gerçek değeri ile pazarlama stratejisi ortaya çıkarılır. Ardından yetki vermenizi takiben mülkünüzün tanıtımı için gerekli olan ön hazırlıklar tamamlanır. Bu doğrultuda ilgili gayrimenkulün fotoğraf çekimi gerçekleştirilir, video sunumu hazırlanır. Alıcılara 3 boyutlu bir daire deneyimi yaşatan Photo Sphere  gibi uygulamalar için özel çekimler yapılır.

  • Bölgesel Tanıtımlar
Gerekli hazırlıkların tamamlanmasının ardından bölgesel tanıtım çalışmalarına başlanır. Bu doğrultuda afiş ve brandaların hazırlanması, komşularınızın ve bölgedeki potansiyel alıcılarla birlikte çözüm ortaklarının bilgilendirilmesi gerçekleştirilir. Portföyler ve bilgilendirme kartları hazırlanır.

  • Coldwell Banker Ağında Tanıtım
Mülkünüzün pazara çıktığı bilgisi Coldwell Banker ağında yer alan binlerce gayrimenkul profesyoneliyle de paylaşılır. Coldwell Banker Türkiye-Kıbrıs ve Global İnternet sitelerinde mülkünüzün bilgilerine yer verilir. Ayrıca SMS, telefon ve e-mailler aracılığıyla veri tabanındaki bireylere ulaşılır.

  • İnternet ve Sosyal Medya Tanıtımları
Mülkünüzün pazarlanması için tüm dijital platformlar etkin bir şekilde kullanılır. www.maximuevler.com, Hürriyetemlak.com, 101evler.com, Zingat.com, coldwellbanker.com.tr gibi emlak platformlarında mülkünüzün ilanına yer verilir. Ayrıca facebook, twitter, instagram, linkedin gibi sosyal medya kanalları aracılığıyla da mülkünüzün pazarlaması gerçekleştirilir.

  • Diğer Tanıtımlar
Mülkünüzün mümkün olan en kısa sürede ve en iyi değerde alıcı bulması için olası tüm kanallar kullanılır. Bu doğrultuda, gazete ilanları, bülten kullanımları, doğrudan pazarlama faaliyetleri, open house etkinlikleri gibi alternatif yöntemlere de başvurulur.

PAZARLIK SÜRECİ DESTEĞİ
Gayrimenkul Alım-Satım işlemlerinde pazarlık sürecini yönetirken, taraflar arasında adaletli bir danışmanlık hizmeti sunulur ve en karlı sonuçları üretmek için hareket edilir.

HUKUK DESTEĞİ
Gayrimenkul Alım-Satım ve Kiralama işlemlerinde gereken tüm hukuki süreçler sizin adınıza yürütülür ve takip edilir.

FİNANSAL DESTEK
Bankaların güncel kredi oranlarının takibi ile müşterilerimiz, skor oranında sonuç alacakları kurumlarla bir araya getirilerek, Alım-Satım süreci ile ilgili finansal çözümlere en hızlı şekilde ulaşmaları sağlanır.