Nevin Turan

Nevin Turan

Hakkında

YAŞAMINIZI YENİDEN İNŞA EDEREK, MUTLULUĞUNUZ MİMARI OLMAK İSTİYORUM !!

Trakya Üniversitesi  Restorasyon - Mimarlık bölümü mezunuyum. Uzun yıllar dekorasyon mağazalarında, Mağaza müdürlüğü, eş zamanlı olarak da İstanbul Kültür Sanat vakfında, görev aldım.
2008 yılında kendi işimi kurma hayalimi gerçekleştirdim, Zen Tasarım Mimarlık ismini verdiğim şirketim hala aktif olarak  sadece özel müşterilerime hizmet vermektedir.

Mecidiyeköy Lions kulübünde uzun yıllar Başkan yardımcısı olarak çalıştım. Özellikle, Down Sendromlu, Otistik  çocukların eğitimine katkı sağlayan projeler geliştirdim.

Tenis, Scuba Diving, Kite Board, Yoga, Doğa gezileri ve Kamp yapmak hobilerim arasındadır. Ayrıca Film, Sinema, Tiyatro, Müzik ve Jazz Festivallerini yakından takip ederim.

2016 yılında İstanbul'dan Kıbrıs'a yerleşme kararı aldıktan sonra, büyük tesadüflerle, Gayrimenkul Piyasasına adım attım. Coldwell Banker Maximum da yaklaşık 5 yıldır görev almaktayım. Gayrimenkul sektöründe; dürüst, güvenilir ve etik kurallarla hizmet veren, ihtiyaç duyulan bir gayrimenkul danışmanı olmayı amaç edindim. Kendimi geliştirmek ve başarılı olabilmek için bir çok eğitime katıldım. Kısa sürede kazandığım başarılar, doğru yolda olduğumun kanıtı oldu.
Gayrimenkul alım ve satımlarımı yaparken her zaman geçmiş deneyimlerimi ve tecrübelerimi işime yansıtmaya özen gösteriyorum. Üniversite de mimarlık okumuş olmam,  emlak piyasasına ve gayrimenkullere bakış açımı çok etkiledi. Bu sayede gayrimenkul alımı yapacak müşterilerime  tecrübelerimi aktararak farklı bakış açıları sunuyor, en yatırımı yapmaları için onlara yardımcı olabiliyorum.

Mimarlığın yanı sıra yıllarca emek verdiğim Fuar Stant tasarım ve Organizasyonları sayesinde, çeşitli gayrimenkul fuar ve seminerlerinde  yer alarak  gayrimenkullerin pazarlama aşamasında, nasıl öne çıkarılması ve daha kolay pazarlanabileceği konusunda, engin tecrübelere sahip oldum. Bu da bana; mülkünü satmamı isteyen müşterilerimin sürekli beni tercih etmesine sebep oldu.

Edindiğim tecrübe ve bilgi birikimiyle siz müşterilerime ve çözüm ortaklarıma en üst düzey hizmet vermeyi ilke edindim, bu sayede sadece müşteri değil  ömür boyu sürecek dostluklar da kazandım.

Aldığım Eğitimler:
Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
Müşteri ile Etkili İletişim Seminer Eğitimi
CB Fast Start Gayrimenkul Danışmanlık Eğitimi
CB Blue Tech Teknoloji Eğitimi
CB Blue Spirit Kurumsal Kültür Eğitimi
CB Power  Blue Gayrimenkul Danışmanı Uygulamalı Rehberlik Programı

Uzmanlık Alanlarım:
Lüks Konut

Başarılarımızdan bazıları:
% 100 Müşteri memnuniyet ödülü 
Uluslararası Premier ofis ödülü ’’ En başarılı, etik,, güvenilir ve takım çalışması yapan ekip’’ 2016-2017-2018-2019-2020
Türkiye, Anadolu ve KKTC 1.likleri 
Diamond Society Club Ödüllerl

.

Danışman İlanları