Aylin Pelin Onar

Aylin Pelin Onar

Hakkında

Dünyanın ilk ve en eski gayrimenkul markası Coldwell Banker International’ın 100.000’in üzerinde gayrimenkul profesyoneli bulunmaktadır. Bu profesyonellerin arasından Aylin Pelin Onar, başarısı, vizyonu ve adanmışlığıyla marka yüzü ve en başarılı 14 profesyonelden birisi olarak seçilmiştir. Ayrıca ABD dışında ki ilk lisanslı Global Luxury eğitmenlerinden birisidir.

Coldwell Banker Maximum Broker'ı Aylin Pelin Onar, KKTC ve Türkiye’yi birçok defa uluslararası platformlarda, Amerika’da, Barselona, Portekiz gibi Avrupa ülkelerinde, konuk konuşmacı ve bilirkişi olarak başarıyla temsil etmiş, sadece Coldwell Banker International' ın değil dünya çapındaki tüm emlak markaları içinde konuşmacı, panelist olan “İlk Türk Kadını” ünvanını taşımaktadır.

20 yıllık gayrimenkul tecrübesiyle 2.500'den fazla satış gerçekleştirmiş olan Aylin Pelin Onar’ın ödülleri arasında; 

Uluslararası Excellence Kulüp Ödülü (2018), dünyada bugüne kadar sadece 53 profesyonele verilmiştir.

Türkiye ve Kıbrıs'ın 1 Numaralı Satış Uzmanı (2016, 2017, 2018)

1. Uluslararası Master Franschise Satış Uzmanı (2015, 2016, 2017, 2018)

Avrupa’nın En İyi 3. Satış Profesyoneli (2016, 2017) 

2018 Avrupa 1.liği

Avrupa’nın En Etkin Sosyal Medya İsmi gibi birçok ödülleri bulunmaktadır.

Dünya genelinde yine bir ilke daha imza atarak Jaguar ile “araç sponsorluğu” yapan ilk gayrimenkul profesyonelidir.

Aylin Pelin Onar, mesleki birikim ve donanımı ile eğitmenlik yaparak sektörde pek çok kişiye ilham olmuş aynı zamanda Maximum Ofisinde de çok başarılı profesyonellerin yetişmesine ve ilerlemesine katkıda bulunmuştur.

Coldwell Banker Maximum Ofisi , Türkiye 1.liklerinin yanı sıra Avrupa 1.liği, Coldwell Banker International'ın en yüksek onursal ödülü olan en başarılı, etik, güvenilir ve takım çalışması yapan ekiplere sahip ofislerine verilen "Uluslararası Premier Ofis Ödülü”, Türkiye ve Anadolu-KKTC genelinde tüm Coldwell Banker ofisleri arasında; “En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis” ödüllerine sahiptir. 

Coldwell Banker Maximum Ofisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla yıllardır gayrimenkul sektöründe örnek olmaya devam etmektedir.Danışman İlanları