blog image

FORBES DERGİSİ YATIRIM İÇİN KUZEY KIBRISI SEÇTİ

FORBES Dergisi’nde yayımlanan habere göre 2021 yılının En İyi Deniz Kenarı mülkleri KUZEY KIBRIS, Kolombiya, Brezilya, Meksika ve Belize'de!

Yurtdışında yaşamak veya emekli olmak için dünyanın en iyi lokasyonlarında mülk sahibi olmanın maliyetini detaylandıran, yıllık bir endeks olan Live and Invest Overseas’in 2021 Global Property Survey'in verilerine göre belirlenen ankette, emekli bir kişinin rahat edeceği ve satın alma olasılığı yüksek olan bölgelerde 70 ila 100 metrekare (yaklaşık 800 ila 1100 sqf) arasında iki yatak odalı, iki banyolu daire satın almanın maliyetini değerlendiriyor.

Ayrıca, belirtilen bölgelerin her biri iyi bir kiralama yatırımı fırsatı sunarak, onları yarı zamanlı kişisel kullanım için satın alınabilecek yerler için en iyi seçenekler haline getiriyor ve nakit akışı tavsiyelerinde bulunuyor.

Bütün dünyanın gözü Kuzey Kıbrıs'a çevrilmişken , her geçen gün değer kazanan Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak, alabileceğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır. Yüksek kira getirileri ile yaklaşık 12 – 15 yıla kadar amorti eden yatırım seçeneklerimizi mutlaka incelemelisiniz.

KUZEY KIBRIS’ta yaşamak ve yatırım fırsatları için sizleri Coldwell Banker Maximum ofisine bekliyoruz.