Bellapais - Villa
£2.500.000

KKTC Girne Bellapais'de Satılık Malikane
Detaylar
Fiyat : £2.500.000 Referans Kodu : BEL156
Satılık : Villa Oda sayısı : 6
Bölge : Bellapais Salon : 2
Metre kare : 1500 m ² Banyo sayısı : 8
Özellikler
Ebeveyn BanyosuEşyalıAçık MutfakKapalı MutfakBarbeküŞömineDinlenme AlanlarıMerkezi KlimaAçık OtoparkKapalı OtoparkDağ ManzarasıDeniz ManzarasıŞehir ManzarasıGüvenlikIsıcamTerasBalkonBahçePeyzajlı BahçeAçık Yüzme HavuzuMerkezi Uydu SistemiMerkezi İnternetGiyinme OdasıSeramik ZeminIsı YalıtımıSes YalıtımıSu YalıtımıAlarm SistemiGömme DolapKiler / DepoJeneratör


Açıklama
Holywood Starı gibi yaşamak ve hissetmek istiyorsanız Villa Diva tam size göre. Belki de Akdeniz'in en güzel evlerinden birisi olan, Beverly Hills malikane özelliklerini taşıyan eşsiz bir baş yapıt. Amerika güzellik kraliçesi, Grammy adayı, Broadway sanatçısı bir hanımefendiden adını alan Villa Diva, Akdeniz'in, Bellapais Manastırı'nın, muhteşem dağ ve deniz manzaralarının gözler önüne serildiği bir konumda.
 
5450m2 arazi içine konumlandırılmış villamız tek katlı olarak inşa edilmiştir. Güvenlikli kapılarından içeriye girdiğiniz andan itibaren sizi hem sade hem de gösterişli bir yapıt karşılamaktadır. Geniş antresi, özel oturma alanları, özel yapım İran halıları, tablolar, ahşap işçiliği, altın varaklar ile süslenmiş tavanlar evin dikkat çeken detaylarıdır. 
Misafir yatak odaları ile ebeveyn yatak odaları evin ayrı köşelerine yerleştirilmiştir. Özellikle sinema odası, iki adet bar ve eğlence alanı, ahşap işçiliği ve ipek duvar kağıtları ile bezeli çalışma odası 840 m2'lik kullanım alanı üzerinde itinalı bir şekilde yerleştirilmiştir. 
 
Evin her yerinde duyabileceğiz müzik size eşlik ederken, dışarıda profesyonel tenis kortu, yarı olimpik yüzme havuzu, yine ayrı servis yapılabilmesi için bar alanı ve elbette yüzlerce misafirisiniz muazzam manzara eşliğinde ağırlayabileceğiniz özel amfi ve teras alanları eşsiz zaman geçirmeniz için evimizde yer alan diğer detaylardır.
 
Daha fazla bilgi ve randevu için bana ulaşmanız yeterli.
İlanı veren:
Aylin Pelin Onar
0533 880 80 40
aylin@maximumevler.com
Mesaj Bırakın