Girne Merkez - Dükkan
£0

Kıbrıs Girne Merkezde Satılık Mağazalar
Detaylar
Fiyat : £0 Referans Kodu : KYC1046
Satılık : Dükkan   
Bölge : Girne Merkez   
Metre kare : 250 m ²   
Özellikler
Modern mimariAsansörMerkezi KlimaMerkezi IsıtmaMerkezi Isıtma AltyapısıTelefon AltyapısıAçık OtoparkKapalı OtoparkDağ ManzarasıDeniz ManzarasıŞehir ManzarasıGüvenlikKlima AltyapısıMerkezi İnternetIsı YalıtımıSes YalıtımıSu YalıtımıAlarm SistemiKiler / DepoJeneratörAna Caddeye YakınMarkete YakınDuraklara YakınEczaneye YakınHastaneye YakınOkula YakınSahile Yakın7/24 Kamera Takip Sistemi


Açıklama

Girne’de Alışveriş Çılgınlığı Başlıyor!

Dolphin Avm & Residence; Dr. Fazıl Küçük Caddesi’nde Lord's Palace Hotel'in ve birçok önemli noktanın yer aldığı Yeni Liman Bölgesi’nde denize yürüme mesafesinde; alışverişin, lüksün ve sosyalliğin tam merkezi olacak şekilde inşa ediliyor.

Girne'nin ilk, KKTC'nin ise en büyük ve kapsamlı AVM & Residence projesinde, birbirinden lüks markaların bulunduğu mağazalar, her damak zevkine hitap edecek çeşitlilikte lezzetin yer alacağı yemek katı ve vizyondaki filmleri izleyebileceğiniz sinema salonlarının yanı sıra; hukuk bürosu, mimarlık ofisi, diş hekimi, diyetisyen, estetisyen ve cilt bakım merkezi gibi bir çok meslek grubuna hitap edebilecek ofis katları ile işinize prestij katabilirsiniz. Studio, 1+1, 2+1, 3+1 ve dublex penthouse daire seçenekleri de bu muhteşem kompleksin içinde size sosyal bir yaşamın kapılarını aralayarak yaşam tarzınızı bambaşka boyutlara taşıyacak.

İhtiyacınız olan her şey, yatırımın geleceği burada!

Merkezi konumuyla cazibe merkezi haline gelecek olan Dolphin AVM & Residence projesi sizlere birçok ilki yaşatmak için geliyor.

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz; lüksün, konforun keyfini çıkarabileceğiniz her ihtiyaca uygun yatırım fırsatı sunan çok özel projede siz de yerinizi alın.

İlanı veren:
Seçkin Onar
0533 888 50 50
seckin@maximumevler.com
İlanı veren:
Aylin Pelin Onar
0533 880 80 40
aylin@maximumevler.com
Mesaj Bırakın